Duszo artysty...chylę czoła!=)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Duszo artysty...chylę czoła!=)

Postprzez roxal Pt, 03.11.2006 23:28

Witam:)
Od jakiegoś czasu śledzę Pani poczynania na stronie... Jestem oczarowana Pani przemyśleniami o tym, co ważne: o życiu...szczęściu...o dobru i optymizmie:)

Cieszę się, że na świecie są ludzie, którzy potrafią się czasem zatrzymać, chwycić wiatr w dłonie, dokonać rzeczy, które wydają się być niemożliwe do zrealizowania, pną w górę, idą do celu i robią to, co kochają=), a przy tym, nie ranią osób, by za wszelką cenę być na szczycie obranego przez siebie celu... Wie Pani czego chce, walczy i jednocześnie jest osobą delikatną... I to jest piękne!=D
Podziwiam Panią za pracowitość i zarazem za dystans do niej, w którym może Pani odetchnąć od pokonywania przeszkód... Sprawić sobie choć minimalny odpoczynek, by zaspokoić ducha... Przede mną jeszcze trochę czasu, by móc zrobić coś ze swoim życiem, choć już próbuję ukierunkować je na tą dla mnie ukochaną ścieżkę, a którą Pani tak dobrze zna;)

Naprawdę jestem szczęśliwa, wiedząc, że tacy ludzie jak Pani to nie historia, ale dzień dzisiejszy- teraz, w tym momencie:)
Dziękuję za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że trzeba robić to, co się kocha, by być szczęśliwym i nie zabijać w sobie ducha optymizmu i radości:)
Do 'usłyszenia';)
roxal
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 03.11.2006 22:50
Lokalizacja: Tczew

Postprzez Krystyna Janda So, 04.11.2006 06:04

Pozdrawiam serdecznie . Strona trwa już z piec lat i miała zloty i upadki, wszytsko zależy od zycia któremu towarzyszy. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron