Pani Krysiu:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Krysiu:)

Postprzez :) Pn, 06.11.2006 19:15

Lepiej wyglądać jak Skłodowska i robić co sie kocha niż być piękną i umalowaną ,ale nieszczęśliwą i niezrealizowaną:)A Pani chyba byłayby bardz onieszczęśliwa siedziąc w domu, niemogąc realizować własnych planów.Ostatnio czytałam bardz ofajny artykuł i częśc wysyłam PAni i innym forumowiczom ,bo ludzie często nie potrafią się cieszyć z tego co maja i tylko narzekają, nie robią nic w tym kierunku aby być szczęsliwym a co gorsza często unieszzęsliwaja tez innych.

Jeśli masz kiepski dzień w pracy-pomyśl o człowkieku,który jest bez pracy przez wiele lat...

Jeśli rozpaczasz z powodu nieporozumień miłosnych-pomyśl o osobie,która nigdy nie dośwadczyła co znaczy kochać i być kochanym...

Jeśli wściekasz sie,że kolejny weekend minąl nieciekawie-pomyśl o kobiecie pracującej 12 godzin na dobe,siedem dni w tygodniu,by wykarmić swoje dzieci...

Jeśli zepsuje CI sie auto w drodze ,a do najbliższego warsztatu masz kilka kilomerow-pomyśl o człowieku na wozku inwalidzkim,ktory marzy o takim spacerze...

Jeśli zauważysz siwy włos na swej skroni-pomyśl o pacjęcie chorym na raka, który chcialby mieć choć taki włos na głowie...

Jeśli jestes w tym szczególnym miejscu w swym zyciu i zastanawiasz sięnad jego sensem i celem-bądz wdzięczny! są tacy,którzy nie mieli takiej szansy,by zyc wystarczajaco długo,aby doczekac takiego momentu...

Jeslibys znalazl sie ofiarą czyjejś uszczypliwości,złośliwości, ignorancji czy małostkowości- pamiętaj,sprawy moglyby potoczyć siędużo gorzej: to Ty mógłbyś być taką osobą!

PS:Niech Pani dba o zdrowie, jest Pani pewna ,że wszystko siębez Pani zawali?Moze jakas przerwa w pracy? dwa czy trzy dni, zupełnego nic nierobienia:)należy sie Pani.Biegnę na noc do cioci ,bo dziś ''Człowiek z marmuru'' a ja nie mam 'Ale kino''.Podrawiam i proszę dbać o siebie.
:)
 
Posty: 16
Dołączył(a): N, 08.10.2006 19:00

Postprzez Krystyna Janda Wt, 07.11.2006 06:08

O Boże....a propos co mi się należy....i co z tego. Pozdroweinia dla cioci i Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron