Jeszcze jesień ?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze jesień ?

Postprzez Baska Wt, 07.11.2006 14:29

Dzień dobry Pani Krystyno,

Jeżeli ma Pani kłopoty ze zdrowiem, zapraszam do Działu "Zdrowie za grosik" , jest tam dużo ciekawych informacji i dobrych porad zdrowotnych od doświadczinych mamus, babć i młodszych Nie tylko sie leczymy ale tez prowadzimy profilaktyke zdrowotną i kosmetyczną. Wszystko z ogromna dozą życzliwości i serdeczności.
Częśc z nas spotka się w sobotę i niedzielę w Krakowie na wykładzie gospodyni tego tematu Trzynastki, która przyklatuje specjalnie na te okazję z USA. Serdecznie zapraszamy. Acha, a wieczorem będziemy rozstrzygać trudniejsze przypadki w hotelu, "dla zrowotności" przy winku. może nawet własnej roboty. Szykuje się tez wspaniała uczta - naprawdę warto przyjechać , jest jeszcze jedno wolne miejsce w hotelu...

Pani Krystyno, mnie tez sie udało uchwycić ostatnie minuty słonecznej jeszcze jesieni, następnego dnia spadł śnieg, ale były jeszcze pięknie kolorowe liście winogron, dziś rano wyszłam na taras i to był zupelnie inny świat... łysy, za to taras wyłozony grubym dywanem, przybrudzonym, zamoczonym ... przykry widok. Mam nadzieję, że śnieg to wszystko niedługo przykryje puszysta pierzynką i będzie pieknie.

Serdeczności i proszę "trzymac sie ciepło".

Barbara Kukulska
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.11.2006 02:55

DZiękuję za zaproszenie, w niedzielę gram w teatrze i od rana mam próby Czechowa. . Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron