Ale mam szczescie!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ale mam szczescie!!

Postprzez pwt Śr, 08.11.2006 15:52

Witania szczerze do Pani Krystyny!!!
Mam szczescie! Na Pani forum moje logo zainstalowano i pozwolono mi pisac do Pani. Wogole nie lubie komputerow, ekranow elektronicznych, ale tylko dzieki temu moge cos do swoich przyjaciol, do milych sercu ludzi powiedziec szybciutko.
Juz od dawna chcialam napisac do Pani Krystyny, ale.
Kiedy bylismy w Warszawie, to spelnilo sie jeszcze jedno moje marzenie - potrafilam do teatru!!! Juz od dawna nam Pan Dziekan naszego wydzialu opowiadal o Pani, ogladalismy filmy, a tu...!!!!!!!
Po wystawie brak mi bylo slow do powiedzenia, to chyba bylo poporostu nie potrzebnie. Zaluje tylko o jedna rzecz - ze nie umuwilam Pani Marte wpuscic do Pani po wystawie:)
A chcialabym zrobic dla swego przyjaciela prezent-niespodzianke i, czy moglabys Pani Krystyno mi pomoc w tym...Przeciez przy kazdym swoim spotkaniu zawsze cytujemy, muwimy cos z tego "Skok z wysokosci", ale to swietnie bylo!!!!!!
A czy jest jakas mozliwosc podania tego scenariusza, tego tekstu calkiem? Takbym chcielismy go wyuczyc na pamiec.
Zawsze tesknie za Warszawa, a takbym ona byla blizej. Dla mnie zawsze wszystkie rzeczy, wydarzenia, miasta kojaza sie tylko z czyjims usmiechem lub glosem, oczyma lub spojrzeniem. Zbieram te kawaleczki szczescia i bronie jaknajcieplej. Pani podarowala nam tyle kolorowych, swietlych kropelek, i chce utrzymac to jaknajdluzej - mam nadzieje, az do nastepnego dotkniecia ze swietem.( I, moze, to wtedy bedzie rozmowa bez tej genialnej swietnie-masakrycznej sztuki - komputera:) Ufam)
Studentka z Doniecka.Ukraina
pwt
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 01.11.2006 17:48
Lokalizacja: Ukraina

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.11.2006 03:16

Wysyłam serdeczności do państwa, ale tekstu sztuki w komputerze nie mogę opublikować bo jest on strzeżony prawami autorskimi. Życzę wszytskiego dobrego i powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja