PANI KRYSIU PANI MNIE PRZE¦LADUJE!!!;)))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PANI KRYSIU PANI MNIE PRZE¦LADUJE!!!;)))

Postprzez tarantino Cz, 09.11.2006 00:54

Musze z radością stwierdzić że nie jestem odosobniony w umiłowaniu dla Pani twórczości. Pisałem pare dni temu o moich współlokatorach-studentach którzy przy każdej okazji śpiewają "I love you cie" ale to co mnie dzisaj spotkało przeszło moje oczekiwania. Siedziałem w pociągu z legnicy do wrocławia, wracając od znajomych. I tak siedze i ze znudzenia przeglądam wyborczą i nagle słyszę znajome słowa piosenki. "Jak to było, jak to było że tak nam łatwo było żyć"... Nie mogłem uwierzyć własnym uszom i okazało się że to para w następnym przedziale przez całą drogę śpiewali piosenki które Pani wykonywała na zasadzie kto zna więcej. I śpiewali "Na zakręcie" i "Z sufitu" i moją ulubioną w Pani wykonaniu "Wariatkę" a skończyło się na "Janku Wiśniewskim" i "Gumie do żucia". Czułem sie jak na przeglądzie piosenki ;)) i tak mnie ucieszyło to że oprócz mnie ktoś w tym pociągu znał prawie Pani całą twórczość muzyczną. Pani Krystyno ja proszę o więcej piosenek i interpretacji bo szkoda żeby tak mało było tych zarejstrowanych piosenek. Fantastycznie byłoby usłyszeć w Pani wykonaniu "Zielono mi" albo "Na całych jeziorach ty". I mam pytanie czy na jakiejś płycie jest zarejestrowane jak Pani śpiewa "Nadzieję" Marka Grechuty? ¦piewała to Pani kiedyś na przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu. Pozdrawiam z ciepłego dzisiaj Wrocławia
Marcin
tarantino
 
Posty: 12
Dołączył(a): N, 05.11.2006 12:33

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.11.2006 03:22

Nieprawdopodobne. W sprzedaży jest w tej chwili płyta W malinowym chruśniaku z Markiem Grechuta, a Nadziei chyba nie am nigdzie. Nie wiem. Pozdrowienia kolejowe.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron