Bozian...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bozian...

Postprzez angelazs Cz, 09.11.2006 23:01

Trzy dni nie sprzatane- tylko www.malpa...,potem ,rozowe tabletki... i tak w kolko, nie moglam sie oderwac...chyba poczatek jesiennych humorkow.Na taki czas ksiazki sa super- zwlaszcza opisy Toskanii, sielanki i dobrego jedzonka...Zazdroszcze, ale w dobrym tego slowa znaczeniu, ciesze sie ,ze Ktos tak cudnie potrafi opisac smak zycia, przystepnie, ciekawie ,bez zbednego patosu..., dzieki temu prawie tam bylam.Co do Boziana - cudny.,ja mam tez swojego- przedwojenna figure Chrystusa-bez obu rak. Wszyscy odwiedzajacy mnie znajomi niezmiennie sugerowali, zeby Mu jakos te rece doprawic...Kiedys na koledzie pokazalam ksiedzu te stara figure mowiac ,ze moze szkoda, ze nie ma rak... na to madry, wspanialy czlowiek odparl bez chwili wahania- Rekoma Pana Jezusa sa LUDZIE...!Oniemialam z zachwytu nad tym prostym zdaniem! Odtad kazdemu kto mowi o brakujacych dloniach powtarzam to cudne zdanie.Serdecznie pozdrawiam Pania, sciskam ,za to ze jest w Pani tyle CZLOWIEKA w czlowieku, i dusze ma Pani cztery rozmiary za duza....dobrego zycia.
angelazs
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 08.11.2006 10:36
Lokalizacja: MIELNO

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.11.2006 03:37

Rozmaiary duszy to wielki temat....między innymi temat z Czechowa i Becketta, tym się teraz zajmuję.....Prawidziwie arystokratyczne zajęcia...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron