Praca Licencjacka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Praca Licencjacka

Postprzez Kamila Korta N, 12.11.2006 17:47

Piszę pracę licenjacką o autobiografii i Panią wybralam do tematu. Moim promotorem jest reżyser teatralny, dlatego związek z teatrem. Studiowalam kulturoznawstwo na UAMie w Poznaniu. Jest mi bardzo trudno napisać tę pracę z różnych powodów. Mam dużo materialów, ale wiem,że dużo rzeczy mi brakuje, by poważnie podjąć temat. Pani osoba mnie zafrapowala i po trochu śledzę życiorys i Pani dzialania. Chorowalam na psychozę maniakalno-depresyjną i to tez ma związek z trudnościami w pisanu pracy.Gonią mnie terminy- do grudnia powinnam zlożyc pracę.Ale będę tak dzialać, by dać radę i zrobić to jak najlepiej.
Bardzo chcialabym móc liczyć na jakiekolwiek wskazówki od Pani bądż namiary internetowe na wiadomości o teatrze i wspólpracy z innymi aktorami, reżyserami. Mam kilka książek Pani autorstwa i będę z nich korzystać przy pisaniu. Obejrzalam kilka filmów z Pani udzialem ,ale czuję nadal niedosyt.s
Marzę o obejrzeniu Pani na scenie, ale wciąż napotykam jakieś schody przy realizacji tego planu. W każdym razie czuję,że w końcu uda mi sie to w Poznaniu.Mam spózniony zaplon i dlatego na wszystko jest czasem dla mnie za późno. Z internetem na razie kiepsko mi idzie ,ale próbuję. Czy jest Pani w stanie pomóc mi cokolwiek w tym moim przedsięwzięciu?
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze serdeczniej!
Kamila Korta
Kamila Korta
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 12.11.2006 04:39

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.11.2006 06:42

Bardzo mi przykro ale nei może Pani na mnie liczyć, moze byłoby lepeij żeby pisała Pani o kimś kto ma więcej czasu. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron