Pani Krystyno!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Krystyno!

Postprzez :) Cz, 23.11.2006 23:09

Podziwiam Pani talent , kiedyś wydawało mi sie takie proste, granie, udawanie..zadnej filozofii, ale teraz kiedy sama mam wiele wspólnego z teatrem, keidy sama gram, to wszstko jest juz duzo bardzej skomplikowane.Wiedze błądy moich kolegów ,ale kiedy sama juz mam zagrac to czasami mam kompletna pustkę.A najgorsze jest kiedy podczas grania wiem ,że mogłabym lepiej przekazać emocje,ale nie moge..czsasmi tak jest...ma Pani też czasami tak ,że juz podczas spektaklu wie PAni ,że to nie jest najlepiej wykonana rola?

Ps.Bardzo lubię Pani aktorstwo i mile mi sie Panią ogląda.A tak pozatym to gratuluje sukcesu i determinacji w dązeniu do celu.

Ps2.Czy spektale w Poloni są czasami w godzinach południowych?Bo zależy mi na tym aby odwiedzić Pani teatr ,ale mieszkam w Gdańsku i musialabym tego saego dnia wrocić.Pozdrawiam serdecznie i zycze dalszych sukcesów.
:)
 
Posty: 16
Dołączył(a): N, 08.10.2006 19:00

Postprzez Krystyna Janda Pt, 24.11.2006 04:50

Mam bardzo często na scenie tak, ze wiem że to nie najlepiej zagrana rola, bardzo często....ale zdrugiej strony...tak rózne rzeczy się widowni podobaja, tak krętymi i zdumiewającymi drogami bładza ich gusty, że zawsze jest najdzieja że to co nam się wydaje bez wartości , nagle znajduje zroyumienie i uznanie....to wszytsko jest tak trudne do oceny.
Na stronei naszego teatru www.teatrpolonia.pl jest repertuar na dwa, trzy miesiące do przodu, tam też są godziny. Jest dużo popołudniówek. Gra Pani co weczór? Pogratulować.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja