Droga Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno

Postprzez Alicja Krypel Pn, 11.12.2006 14:54

Witam serdecznie. Jestem studentką III roku FILOLOGII POLSKIEJ UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO W OPOLU. Obecnie mam zajęcia z audiowizualności, na które mam przygotowac prezentację na temat ludzi, którzy wystepują w telewizji, czy telewizja ich zmieniła. Mam zamiar ując Pani osobę w mojej pracy. Wiem, że moje zaproszenie może byc absurdalne. Może się mylę. Wiem, że jest Pani osobą zbyt zajetą. Ale najserdeczniej jak tylko potrafię chciałabym Panią zaprosic na moją prezentację, która odbędzie się 06.01.2007 r. ( UNIWERSYTET OPOLSKI , OPOLE , UL. OLESKA, SALA 101 O GODZ. 14 ). Pani obecnośc byłaby dla mnie i moich koleżanek z roku zaszczytem. Jeśli natomiast ta opcja nie wchodzi w grę, prosiłabym Panią serdecznie o dedykację dla III roku FP studiów zaocznych UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO W OPOLU. JESLI BYŁOBY TO MOŻLIWE PROSZę O KONTAKT. POZDRAWIAM SERDECZNIE. Alicja Krypel
akrypel@interia.pl
Alicja Krypel
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 10.12.2006 19:34
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.12.2006 05:37

O przepraszam, oddałam sie Beckettowi bez reszty. Pozdrawiam i wszystkeigo dobrego. a temat czy telewizja sie zmieniła jest tematem poważnym , aktualnym i politycznym i ja tam nei mam nic do rzeczy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron