KJ jest w teatrze!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

KJ jest w teatrze!

Postprzez GrejSowa Pn, 11.12.2006 23:03

Droga Pani Krystyno

Wczoraj, tuż po 17-ej, otrzymałam sms od Małgosi Sz, która wybrała się "na narty" do Narodowego, o czym zapomniałam: "KJ jest w teatrze!". I ten wykrzyknik...W pierwszej chwili to pomyślałam: "No, też mi 'breaking news', a gdzie niby ma być, jak nie w teatrze...?" i w ogóle "aocochodzi", że zacytuję Pana Darka. Ale po jakimś czasie przypomniałam sobie, że są jeszcze w ogóle inne teatry na świecie, i że właśnie w jednym z nich "gra" Pani rolę widza...A dzisiaj się jeszcze dowiedziałam, że T. Małgosi przepuścił Panią w drzwiach. No, i to jest news!!!
A jak milo było przeczytać tu, na forum, recenzje Pani i Małgosi, tak zbieżne...
A Pani na narty kiedy szusuje, Pani Krystyno...?

Pozdrawiam najserdeczniej, zdrowie mi wróciło, dziękuję, ale zmęczenie dopadło, senność i jakieś takie dekadenckie nastroje...koniec roku...na szczęście ¦więta tuż tuż...dzyń dzyń...

Małgorzata M z Hyde Parku

P.S. 18 stopni powyżej zera w Wigilię...?! Kurczę, toż to gorsze niż seksafera...aż się boję myśleć, co jeszcze zwariuje lub się obudzi od tego ciepła. A ja chcę mróz na oknie i śnieg!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.12.2006 05:43

Serdeczności, gorących świąt Bożegonarodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron