wszystkiego naj naj :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wszystkiego naj naj :)

Postprzez MartaAnna Pn, 18.12.2006 02:58

Droga Pani Krystyno!

Najgorętsze życzenia z okazji urodzin! Dużo ciepła – tego rodzinnego, ale i tego od przypadkowych ludzi spotkanych na ulicy, zdrowia i sił, żeby nigdy nie musiała Pani się martwić, że nie może czegoś zrobić tylko dlatego, ze któregoś z nich akurat zabrakło, uśmiechu innych i mnóstwa powodów do własnego, bo uśmiech to najprostszy z najpiękniejszych (najpiękniejszy z najprostszych) sposobów wyrażania uczuć, myśli... :)) i kolejnych sukcesów zawodowych równie spektakularnych jak te dotychczasowe, albo jeszcze większych (o ile da się jeszcze większe ;)) żeby to magiczne miejsce, jakim jest POLONIA, wiecznie tętniło życiem, dawało ludziom powody do wzruszeń, śmiechu, łez i rozmyślań, rozbudzało nasze fantazje, marzenia i sny. Spełnienia marzeń i kolejnych równie pięknych do spełniania, bo marzenia warto mieć zawsze, w końcu pchają nas ku lepszemu :)

¦ciskam z całego serca! Serdeczności :)

Marta Więcławska

PS
Właśnie wróciłam z „Trzech sióstr”. Pani Krystyno, wszystko złe co piszą, to nieprawda. Było absolutnie rewelacyjnie, absolutnie... Nigdy nie lubiłam klasyki, wydawało mi się, że jest nudna, nieaktualna i nie ma nic wspólnego z naszym życiem. Ale teraz... teraz chyba muszę zmienić zdanie... :) Płakałam, śmiałam się, potem znowu płakałam, miałam wrażenie że gdzieś w tym spektaklu jest miejsce dla mnie – widza, że to wszystko żyje, że nie mogę przejść koło tego obojętnie, a co chyba najważniejsze, że aktorzy też chyba tym żyją. Tak powinno być :) Urzekła mnie Pani Maria Klejdysz, Pani Buzek, Pan Bednarz, Pan Alaborski bardzo mi się podobali, ale Siostry po prostu zwaliły mnie z nóg, że tak to niezbyt zgrabnie określę. Były świetne, przejmujące, autentyczne... Szczególnie proszę pogratulować i pozdrowić ode mnie Panią Marię Seweryn, słów mi brakuje, żeby opisać wszystkie emocje, jakie zrodziły się w czasie spektaklu za sprawą jej osoby. Moje łzy to jej „zasługa”:). Dziękuję, dziękuję WSZYSTKIM TWÓRCOM – za „Trzy siostry”, wspaniały wieczór! Gorąco pozdrawiam!

PPS forumowy zegar chyba szwankuje. Jeszcze nie jest aż TAK późno :)
MartaAnna
 
Posty: 509
Dołączył(a): Pt, 24.11.2006 18:31
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.12.2006 06:48

Bardzo dziękujęza wszytskei miłe tu słowa. Dziekuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja