:)))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:)))

Postprzez OJEJUJEJU Pt, 22.12.2006 08:56

Oh! Poprawczak to dobre okreslenie:) Z rodzicami to zawsze latwiej na odleglosc:) Odkad moja mama dostala telefon komorkowy zaczelysmy rozmawiac:D To jest straszne jak takie male cos potrafi uzaleznic i sterowac zyciem:) Nie mniej jednak jej smsy potrafia mnie rozsmieszyc do lez:) A z tata to raczej zalatwia sie techniczne sprawy:)
W kazdym razie zlblizaja sie swieta i powiem Pani po cichu, ze teraz to sie zacznie polka galopka jak w wojsku! A Wigilia!!! O matko juz slysze te wrzaski i klotnie:) A najfajniej jest ubierac choinke:) Robie to co roku z moim bratem, ktory przynosi choinke i ozdoby, siada przed TV i wlacza jakas stacje muzyczna:D I w rezultacie wychodzi na to, ze strojeniem zajmuje sie ja:) Ale najgrosza robota to zbieranie kartonikow po ozdobach;) wiec wiadomo: kto nie robi nic ten zbiera kartony;)

Pani Krysiu! Zycze Pani jak najbardziej rodzinnych i kolorowych Swiat:) Oby wszystko i w teatrze i w zyciu ukladalo sie jak najlepiej:) I zeby w serduchu bylo cieplo:)

Pozdrawiam serdecznie
Kasia


P.S. Teraz wszyscy wiemy skad pochodzi Mikolaj:)

http://antygon.blogspot.com/2006/12/tow ... andii.html
OJEJUJEJU
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn, 11.12.2006 12:33

Postprzez Krystyna Janda So, 23.12.2006 04:02

Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron