Po swietach

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Po swietach

Postprzez Małgośka Śr, 27.12.2006 00:21

To byly najspokojniejsze swieta w mojej historii. Wigilia dla 3 osob, skromne prezenty pod choinka (ten wiekszy dostalam wczesniej, dzieki wyjatkowo sprzyjajacym finansom w tym roku), pierwszy dzien swiat z holenderska rodzina, kiedy bylo zaskakujaco milo i rodzinnie, drugi dzien leniwy, z przerwa na wyjscie do kaplicy, zamykanego niestety poza Masza w tym protestanckim miescie, katolickiego kosciola i spacer nad piekna rzeka Waal.
Duzo czasu na myslenie, rozmowy z sama soba, ciszy, tak potrzebnej w zgielku codziennosci...

W piatek jade do Polski, do moich rodzicow za ktorymi bardzo zatesknilam, do siostry, ktora jest teraz w najpiekniejszym okresie swojego zycia, zakochana po raz pierwszy, ukladajaca zycie z drugim czlowiekiem po raz pierwszy...

Chwile zwatpienia spedzilam przed komputerem, bedac z pozostalymi forumowiczami. Jestem bardzo Pani wdzieczna, za to, ze jest takie miejsce.
Dziekuje.
A na nadchodzacy rok zycze zdrowia, wytrwalosci i pogody ducha. Dla Pani i wszystkich Pani bliskich.

A teraz zycze dobrej nocy.
Malgorzata
Avatar użytkownika
Małgośka
 
Posty: 3026
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 19:36
Lokalizacja: Depresja

Postprzez Krystyna Janda Śr, 27.12.2006 14:00

I kolejnych takich Wigilii. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja