nala

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nala

Postprzez paulka162 N, 21.01.2007 21:39

Droga Pani Krystyno, uważam że nie utrwalanie spektakli jest czymś złym. Oczywiście nie mówię o rozpowszechnianiu nagrania, czy wydawaniu na dvd, bo wtedy chodzenie do teatru straciłoby sens. Wypowiadając się mam na myśli np. spektakle "Biała bluzka" czy inne Agnieszki Osieckiej. Uwielbiam AO i Jej twórczość. Niestety nigdy z racji wieku (mam 18 lat) nie było mi dane obejrzeć tych przedstawień i prawdopodobnie nie będzie. Z tego co wiem to "Biała bluzka" nie jest utrwalona, a jeśli już to w bardzo złej jakości. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że wtedy były zupełnie inne czasy. Wiele wspaniałych spektakli odchodzi w zapomnienie. Dziś już jest sprzęt i możliwości nagrywania z odpowiednią jakością. Prosze wziąć to pod uwagę, aby Pani cudowne przedstawienia nie zostały zapomniane, a za parę lat, kiedy już nie będą wystawiane, mogły być puszczone przez tv i żeby kolejne pokolenia mogły je oglądać. Również, aby kolejne pokolenia mogły poznać PAnią. Ja osobiście nie mogę się pogodzić z tym, że pewnie nie obejrzę już "Białej bluzki", jest mi ogromnie żal z tego powodu... Jeżeli wie Pani coś na temat nagrania "Białej bluzki", czy mozna je jakoś zdobyć, obejrzeć to bardzo prosze o informację.
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.01.2007 13:48

To takze uroda teatru że mija i nigdy już....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja