take bzdury.......

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

take bzdury.......

Postprzez MORIGAN Śr, 24.01.2007 23:00

Pani Krysiu! Dzięki że Pani jest....właśnie skonczyłem czytać pani www.małpa2.pl jak zawsze Pani obserwacje i spostrzeżenia są....ludzkie Ja podobnie jak wile osób uważałem Panią za kolejne wcielenie nietykalnej Boginii...(głupota widać mnie zaćmiła...) okazało się że jest Pani bardziej ludzka niż wielu ludzi wiem wiem taki dysonans słowny.Miszkam w uroczym prowincjonalnym miasteczku miłym chociaż zaściankowym mam tylko ten plus że mam kontakt z WIELKIM TEATREM tak Wielkim bo przez swoje 10 lat obycia z teatrem ujrzałem wiele spektakli, wielu reżyserów, kretyków( przemilcze:)) odbywa sie u nas co roku Festiwal Tetralny Zderzenie przepraszam Międzynarodowy Festiwal :) wszystko to prowadzi nasz wspaniały i to bez ironii M. Półtoranos sprowadził do tego małego zapyziałego miasteczka Mądzika, 3/4 Zusno, Teatr Tańca z jeleniej góry, mase krytyków : Burzyński, Mieszkowski etc. ale do czego zmierzam wszystko to nic.....u nas nie chca teatru przerazajaca prawda a zarazem cios.....cóż życze Pani sukcesu, miliona pozytywnych zawirowań które jak motyle dotykają nas i sprawiaja że życie jest piekne prosze mi cos milego napisac bo chyba nie wierze ze teatr musi grac teatr musi trwac.....
MORIGAN
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 24.01.2007 22:46
Lokalizacja: K

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.01.2007 04:49

Na szczęście w moim świecie teatr gra, teatr trwa. No ale przyznaję ze zrobiłam mały świat, dla ograniczonej liczby osób. Na razie gramy codziennie, dwa razy dziennie i jest nas troche , ajk sie zacznie przeżedzać zaczne się zastanawiać ....Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja