czy może mogłaby Pani pomóc?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

czy może mogłaby Pani pomóc?

Postprzez Agnieszka 002 Pn, 05.02.2007 15:50

Droga Pani Krystyno,
Chodzi o prawa autorskie do piosenki "Kamień z serca". Piosenka ta jest zarejestrowana w ZAIKS z muzyką p. Elżbiety Czerwińskiej-Sofulak. Nie miałam niestety okazji poznać tego wykonania. Tekst natomiast uwielbiam :) Napisałam do niego muzykę, mam możliwość nagrania tej piosenki i tu pojawia się problem. Nie chcę naruszyć praw autorskich pani Czerwińskiej, więc muszę się z tą panią skontaktować i poprosić ją o zgodę.

Pani jest jedyną osobą tak otwartą na swoich widzów, o jakiej słyszałam. Regularnie czytywałam Pani dziennik, natomiast dawno temu od piosenki "Na zakręcie" zaczęła się moja fascynacja Agnieszką Osiecką, za co Pani dziękuję.

Zwracam się do Pani z pytaniem, czy w jakikolwiek sposób mogłaby mi Pani pomóc w skontaktowaniu się z panią Czerwińską. W latach 1985-90 była aktorką Teatru Narodowego w Warszawie, a w latach 1990-92 występowała w warszawskim Teatrze na Woli. Będę Pani bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę błękitnego powietrza i świętego spokoju.

Agnieszka Oczki
aguo@vp.pl
Agnieszka 002
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 05.02.2007 12:15

Postprzez Krystyna Janda Pt, 09.02.2007 05:57

Prosze napisac do pani Elżbiety na adres info@teatrpolonia.pl . Pani Elzbieta jest producentem dwóch spektakli w naszym teatrze i bywa u nas dość często. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja