Piosenki z Teatru :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki z Teatru :)

Postprzez MartaAnna Pt, 16.02.2007 00:24

Droga Pani Krystyno!

Teraz mogę się już przyznać: czekałam na TEN dzień od trzech miesięcy. Najpierw bez biletów, potem z biletami, a potem z najlepszymi biletami jakie sobie można wymarzyć – miejsca w samym środeczku drugiego rzędu :) Moja mama dostała bilet w prezencie świątecznym i tez była potwornie ciekawa tego koncertu.
Wyszłyśmy z Polonii zachwycone!
Mama – oczarowana wspaniałą, ciepłą, rodzinna atmosferą, uroczymi anegdotami i urzeczona Pani wykonaniem piosenki „Jeśli ty nie istniałbyś”. Zakręciła Jej się nawet łezka w oku, bo, jak to mi potem wytłumaczyła, uwielbiała tę piosenkę w młodości, a teraz wróciły piękne wspomnienia.
Ja – pod ogromnym wrażeniem, bo oczywiście znałam wcześniej piosenki i ich polskie przekłady, bardzo lubiłam, wielokrotnie słuchałam Pani płyty LIVE w radiu „Okularników” i doceniałam ich teksty, ale dopiero dzięki dzisiejszym wykonaniom, dostrzegłam jakie są wspaniałe, piękne i wielkie. A już piosenki z „Kobiety zawiedzionej”... po prostu porwały moje serce. Przepraszam, bo nawet nie umiem tego ładnie opisać.
Ale dziękuję najserdeczniej jak umiem, bo to był niesamowity wieczór!

Pozdrowienia gorące od mojej Mamy i oczywiście ode mnie :)

Marta Więcławska

PS
”Widzisz mała” to jedna z moich najukochańszych piosenek ;)
MartaAnna
 
Posty: 509
Dołączył(a): Pt, 24.11.2006 18:31
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Krystyna Janda Pt, 16.02.2007 06:09

Dziękuję. Pozdrawiam, proszę pozdrowić mamę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron