CD z muzyka do filmu "Matka swojej matki"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

CD z muzyka do filmu "Matka swojej matki"

Postprzez maciejlysakowski Pn, 26.02.2007 13:39

Droga Pani Krystyno,

w 1996 roku ukazala sie plyta z nagraniami dokonanaymi specjalnie do filmu "Matka swojej matki". Plyte zawierajaca 5 utworow – w tym 4 w Pani wykonaniu , wydala firma Sony Music Poland. Byla to plyta promocyjna, nie do sprzedazy. Cale CD z muzyka filmowa nigdy sie nie ukazalo, gdyz firma Sony nie uwierzyla w sukces kasowy filmu i... zrezygnowala z produkcji tej plyty. Ta "mala plytka", jak ja Pani nazwala jest zatem absolutnym rarytasem fonograficznym.
Wiem, kto w Warszawie moze te plyte miec i postaram sie by ona do Pani dotarla. Jesli mi sie nie powiedzie, to przegram sobie moj egzemplarz, a Pani, podczas mojej nastepnej wizyty w Polonii, przywioze oryginal. Obiecuje.

Po za tym zauwazylem, ze tu na stronie, co jakis czas pojawiaja sie pytania o rozmaite nagrania muzyczne w Pani wykonaniu. Postanowilem w zwiazku z tym przygotowac dla wszystkich wielbicieli, Pani kompletna dyskografie. Potrzebuje tylko troche czasu, bo sam jestem teraz z teatrem na tournee i rzadko w domu.

Najserdeczniej Pania pozdrawiam i dziekuje za....

Maciek
Załączniki
File0854www.jpg
Avatar użytkownika
maciejlysakowski
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr, 23.11.2005 15:56
Lokalizacja: Kolonia/Niemcy

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.03.2007 05:37

Maćku, bardzo , bardzo dziękuję. Udanego tournee teatralnego. Całuję Cię mocno.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron