drugie spotkanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

drugie spotkanie

Postprzez pippilotti So, 24.02.2007 15:05

Droga Pani Krystyno

Zarezerwowalam dla siebie i mojego czeskiego chlopaka dwa bilety na Shirley i dwa na Trzy Siostry. Na kwiecien. To bedzie nadze drugie spotkanie z Pania-pierwsze bylo w Lazni Nowej na "Uchu"..i drugi weekend w Warszawie (po pierwszym stwierdzil ze Praha je docela pekna, ale Varsava je peknejszi!- chory?!:)) ale tym razem to jakies teatralne chochliki chyba zadzialaly. Prosze sobie wyobrazic, ze zamowilam, ale nie podalam nr miejsc-chcialam rozpytac na forum i dopiero wtedy cos wybrac. Pisze nastepnego dnia, ze chce te i te miejsca, a Pani Magda Kłosińska, odpisuje :"nie uwierzy pani!dokladnie te miejsca omylkowo zarezerwowalam"!
Przeznaczenie jak nic!
No to do zobaczenia, moze sie NAWET osmiele Droga B. do podpsiu gdzies po przedstawieniu Pani podstawic..a moze tylko z daleka sie usmiechne z nadzieja ze Pani po tym blysku w oku rozpozna, ze to bylam ja..Pippilotti:))

pozdrawiam cieplo
i jeszcze tylko dopisze, ze ja z kolei posmarakalam sie czytajac pani reakcje na historie o brokatowej damie!

dobrej soboto-niedzieli!
pippilotti
 
Posty: 142
Dołączył(a): N, 11.06.2006 13:23

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.03.2007 06:09

Pozdooooowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja