Krysiu ! Odkryłem Cię !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krysiu ! Odkryłem Cię !

Postprzez Tomasz Wt, 06.03.2007 14:57

Droga Krysiu !

Nie mam prawa tak do Ciebie pisać , ale wiem że mi wybaczysz a może nawet się z tego ucieszysz.
Poznałem Cię właściwie dopiero w styczniu tego roku ,,… Jak to możliwe – otóż poznałem Cię dzięki Twoim książkom ( Moja droga B , Różowe tabletki , Gwiazdy maja czerwone pazury ) .

100 lat temu widziałem jako młodziutki chłopak Przesłuchanie – Wstrząsnęło mną – Bardzo – było mi Cię żal , film ten wywołał we mnie dużo lęku – ze mogę być gdzieś zamknięty w jakimś takim więzieniu – i może mi się takie przesłuchanie przytrafić , nie będę się tutaj rozwodził na temat Twojego aktorstwa – bo go niestety nie znam – i nie znam się na aktorstwie w ogóle.

Pisze do Ciebie droga Krysiu , ponieważ czuję że jesteś moją przyjaciółką …..
Jak to możliwe – nie wiem – ale tak czuję … ten fenomen sprawiły Twoje książki ..
Piszesz w nich o sobie w sposób który bardzo lubię – opisujesz swój sposób myślenia – a właściwie emocji z nim związanych. No i najważniejsze – z Twoich Krysiu tekstów dowiaduję się o Twojej wielkiej wrażliwości – to piękne i takie ludzkie , chociaż niestety ostatnio coraz chyba mnie j jest dobrych ludzi.

Krysiu tak chciałbym więcej Cię widzieć ( zobaczyć więcej Twoich sztuk – filmów) postaram się to szybko nadrobić, może planujesz jakiś spektakl w Poznaniu ?

Wiesz może dlatego Cię tak lubię , że jesteśmy do Siebie bardzo podobni… Ja też tak jak Ty mam ciągłą potrzebę robienia czegoś – a jak chcę posiedzieć spokojnie to zaraz mam poczucie że marnuję cenny czas..

Wiem że Ty już teraz – jak to napisałeś mniejszą masz potrzebę robienia czegoś – piszesz że już nic nie musisz – że teraz robisz wtedy kiedy chcesz– u mnie jeszcze ona jest
( ta potrzeba ) – chociaż czuję że też zaczyna się coś zmieniać .


Mam jeszcze pomysł aby Ci napisać o tym dlaczego ludzie Cię kochają . Na pewno to wiesz ale co tam .

1. Jesteś bardzo autentyczna w tym co robisz – robisz to zawsze całą piersią – całym umysłem – całą duszą , to jest autentyczne – w to ludzie wierzą . Tzw aktorstwo – sam warsztat to nuda – ludzie tak jak dzieci wyczuwają w tym fałsz – a fałsz jest nudny – nieprawdziwy.
2. Dajesz z siebie wszystko – nie oszczędzasz się – albo coś robisz naprawdę – angażujesz się na 100 % albo wcale ( ja mam to samo – albo całość albo nic)
3. Jesteś ludzka – nie masz fałszywej maski – jak zapomnisz tekst – to mówisz publiczności że zapomniałaś ( czy wiesz że osoby publiczne zawsze zyskują na przyznawaniu się do swoich słabości , to takie prawo w psychologii społecznej ) .

Moja Droga Krysiu – fajnie że jesteś !!!
Cholernie Ci zazdroszczę że Twoje życie jest spełnione – bo moje wcale nie…
Chociaż są jeszcze szanse aby ono też się spełniło


Tomasz Psycholog z Poznania
Z POZNANIA
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt, 06.03.2007 14:50

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.03.2007 05:53

Tomaszu Psychologu z POznania, bardzo Ci dziękuję , do Pozania wybeiram siew czerwcu gdzie w Operze ma premierę "7 grzechów głównych" Wella - Brechta w reżyserii janusza wiśniewskiego. A Tobie życzę abyś sie spełnił jak najszybciej i jak najpełniej. Pozdrowienia serdeczne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron