A może jednak teatr w Poznaniu?!!!!:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A może jednak teatr w Poznaniu?!!!!:)

Postprzez Libertynka Cz, 08.03.2007 12:04

Mieszkam w Poznaniu, ale nie mogłam przyjść zobaczyć Panią 5 marca, bo byłam w pracy. Strasznie żałuję. Ucieszyła mnie natomiast wieść o Pani spektaklach w Poznaniu, a jeszcze bardziej... plotka o tym, że zakłada Pani w Poznaniu teatr. Uwielbiam takie plotki. Wiem, że to tylko plotka, przekręcenie, fałsz, nieporozumienie. Szkoda. Oj, gdyby Pani zapragnęła własnego teatru w Poznaniu, to ja już teraz obiecuję: z przyjemnością popracuję dla Pani, nawet charytatywnie. Aktorką nie jestem, ale mam długoletnie doświadczenie w pracy biurowej. Może mogłabym się przydać. Nie piszę tego tylko dlatego, że wiem, że Pani teatru w Poznaniu nie będzie, bo przecież w życiu wiele rzeczy jest możliwych...

Pozdrawiam marzycielsko

M.K.
Libertynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt, 15.12.2006 10:18
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krystyna Janda So, 10.03.2007 15:07

Szukam miejsca, sali w Polsce, gdzie moglibyśmy grać stale nasze spektakle produkowane w Warszawie w teatrze POLONIA. Bo mamy ich dużo, dekoracje stoją w magazynach , aktorzy chodza luźno, trzeba coś z tym zrobić. Może więc w Poznaniu gdzieś....
Dziekuje z amiłe słowa , gotowosc pomocy no i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja