brak pomysłu na temat- jałowe młodzieńcze umysły

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

brak pomysłu na temat- jałowe młodzieńcze umysły

Postprzez rondel N, 11.03.2007 15:35

Droga Pani Krystyno!

w ciągu ostatniego tygodnia przeczytałam dwie Pani ksiązki, które bardzo mi się spodobały ("Różowe tabletki na uspokojenie" i "Moja droga B,"). Co prawda czasem nie znajdowałam zrozumienia dla Pani okrutnej postawy wobec żalów tytułowej "B.", ale to raczej było niezrozumienie wynikające z podziwu dla Pani szczerości niż z potępienia takiego postępowania. Tak czy inaczej, jestem niesamowicie wdzięczna osobie, która poleciła mi Pani książki... szukałam jakiejś dobrej prozy na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski... Już w pierwszy Pani liście do B. odnalazłam to, czego szukałam! Rewelacja! Jeszcze nigdy nie czytałam tak ekspresyjnego opisu przeżyć wewnętrznych napisanego tak prostym i jasnym językiem... byłam zachwycona i następne strony pochłaniałam łapczywie i szybko. Na podstawie Pani tekstów postanowiłam wybrać w Konkursie kategorię zwaną "Turniejem jednego aktora" i wystawić 30-minutowy spektal (lub też spektaklik) na temat życia aktorki... Będzie trudno, oczywiście nie liczę na żadną nagrodę, zresztą bardzo się denerwuję... ale Pani książki podziałały na mnie tak silnie, że nie mogę tego tak zostawić. Całe życie marzyłam, żeby być aktorką. Wiem, że to nigdy się nie spełni, ale już się z tym pogodziłam. Chciałam tylko tym nieskładnym postem wyrazić swój podziw i szacunek do Pani oraz zachwyt nad Pani twórczością.
dziękuję :)
cieszę się, ze na świecie są ludzie, którzy zamiast się depresjonować, obracają wszystko w żart :)

życzę powodzenia i dużo uśmiechu, pozdrawiam
kinga
Avatar użytkownika
rondel
 
Posty: 41
Dołączył(a): N, 11.03.2007 15:23

Postprzez Krystyna Janda Pn, 12.03.2007 20:09

¦mieję sie jak często mogę , nawet czasem na siłe, przez rozum. A Pani życzę powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja