jak to było?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jak to było?

Postprzez MartaAnna N, 18.03.2007 18:47

Pani Krystyno!

Gratuluję najmocniej nagrody na łódzkim Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych! Bardzo się ze znajomymi ucieszyliśmy i życzymy Pani mnóstwo dalszych sukcesów i BOSKICH ról! Trzymamy kciuki :)

A w ogóle to już tak od paru dni snuje mi się po głowie pytanie, przepraszam za może zbytnią ciekawość. Niedawno szkołę mojej koleżanki odwiedził Pan Andrzej Wajda. Dzielił się z uczniami różnymi ciekawymi anegdotami i opowieściami ze środowiska filmowego, wszystkie dokładnie, lub mniej dokładnie, zostały mi później zrelacjonowane. Była wśród nich jedna dotycząca Pani, a właściwie zaangażowania Pani do filmu „Człowiek z marmuru”. Jestem potwornie ciekawa, jak Pani zapamiętała to zdarzenie, bo w opowieści Pana Andrzeja Wajdy było wręcz arcyciekawe :)

Pozdrawiam serdecznie, gorąco! I biegnę buszować w poezji... i ćwiczyć GŁOS... to potwornie trudne, jak się całe życie "siedziało cicho" :)
Uściski wiosenne!

Marta Więcławska
MartaAnna
 
Posty: 509
Dołączył(a): Pt, 24.11.2006 18:31
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Krystyna Janda Pn, 19.03.2007 22:50

Pan Andrzej opowiada arcyciekawie. Sądze że nasze wrersje są jednak troche różne. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja