Boska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Boska

Postprzez tejot So, 31.03.2007 11:46

serdecznie witam, plan zalogowania się na tym forum zrodził się dawno, realizacja rozpoczęła się w międzynarodowy dzien teatru, ale komputer posłuszeństwa odmówił, dziś na szczęście działa i bardzo dobrze, gdyż przydarzyła mi się rzecz niezwykła. ¦niło mi się przedstawienie "Boska", oczywiście z Panią w głównej roli i nie daje mi to spokoju. Przeciez nigdy tego przedstawienie widziec nie mogłem, nie byłem w Polonii, ba od 10 lat nie byłem w Warszawie -wiem, wiem, zmieniła się. Nie było by w tym niczego szczególnego, ale ja od kilku lat praktycznie nie śpię, a jesli mi się coś przyśni to zazwyczaj ma to potem odbicie w rzeczywistości, zatem: PREMIERA SIę UDAŁA, Zdzisiek Pietrasik wstał pierwszy z owacją ;-), Carmen wypadła trochę za czysto...
strasznie śmieszy mnie ta sytuacja, ale nie mogłem o tym nie napisać. żałuję, że nie będzie prędko okazji do wystawienia Boskiej u nas, bo Rozrywka zaczyna się remontować, więc może po wakacjach
jeszcze raz serdecznie witam
dobrego popołudnia
Tomasz
tejot
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 29.03.2007 14:12
Lokalizacja: Szczecin, Bytom

Postprzez Krystyna Janda N, 01.04.2007 09:38

Serdecznie witam i pozdrawiam. Niech pan jak najczęściej śni sukcesy i dla mnei i dla Pana.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja