Jadwiga Stańczakowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jadwiga Stańczakowa

Postprzez spinka N, 15.04.2007 08:56

Pani Krystyno!
Obejrzałam wczoraj w kinie Charlie "Parę osób, mały czas".
Bardzo Pani dziękuję za rolę Jadiwgi Stańczakowej.
Nie będę powtarzać tych wszystkich pozytywnych opinii, które na forum już umieszczono. Podpisuję się pod nimi.
Chcę tylko Pani po prostu podziękować za chwile niezwykłego wzruszenia i za odkrycie osoby poetki. (Twórczość Białoszewskiego uwielbiam, a Stańczakowej zaledwie kilka wierszy czytałam i choć mi się spodobały, odkładałam poznanie innych na później.)
Jest Pani wielką aktorką. Chciałabym stwierdzić, że Jadwiga Stańczakowa to Pani największa rola. Ale nie. Nie jestem krytykiem, nie chcę umniejszać może jednak większych Pani osiągnięć.
Widzę wciąż twarz Jadwigi, gdy pyta Mirona: "Ale chyba nie teraz [w nocy] [chcesz jechać do Anina]?" Chwila - a tyle pomieszanych uczuć na twarzy!
Mam nadzieję, że film zostanie wydany na płycie i będę mogła go sobie oglądać w całości i fragmentach do woli. To niesamowite dzieło i p. Andrzejowi Barańskiemu jestem również wdzięczna bezgranicznie (jak i pozostałym Twórcom).
DZIęKUJę.
spinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 15.04.2007 08:06

Postprzez Krystyna Janda Pn, 16.04.2007 16:58

Bardzo dziękuje za ten list. Pozdrawam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja