"Miłość cierpliwa jest... wszystko znosi..."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Miłość cierpliwa jest... wszystko znosi..."

Postprzez m.mucha N, 22.04.2007 22:58

No, no... z tymi serialami to Pani świętą prawdę powiedziała.
Sam oglądam tylko jeden, ale zachowuje on regułę wszystkich innych po kolei. Rutyna na sukces - można by to nazwać...
Co do Pani zapisku w dzienniku; pamiętam jak arz na blogu (www.muchaenter.go.pl) w lewej szpalcie zacytowałem Księgę Rodzaju - fragment o miłości. Pamiętam jak wtedy jakiś ateista, w dodatku gej napisał, że ten cytat jest najtrafniejszym kulturowym dorobkiem jeśli chodzi o pojęcie "miłość" - naszych czasów.
W sumie miał rację: uniwersalna prawda.
Tylko czy w naszym zabieganym świcie nie zamienimy jej w profanum?
...
A programów tupu "Tzg" i "Jak oni spiewają" to jeśli Pani nie ogląda to dobrze na tym, zdecydowanie dobrze - wychodzi. Duszna, nic nie wnosząca atmosfera, kilka milionów oglądalności, walka o punkty... a i tak napiszą o Twojej dupie.
Bolało Panią na początku smakowania "show - biznesu" to, że dowiadywała się Pani wielu rzeczy o sobie z gazet? Albo inaczej... bolało kiedy media zaczęły smakować Pani życia?

Pozdrawiam i dobrej nocy :)
Avatar użytkownika
m.mucha
 
Posty: 37
Dołączył(a): Pt, 13.04.2007 12:36
Lokalizacja: Krak

Postprzez Krystyna Janda Pn, 23.04.2007 05:21

W czasach kiedy byłam młoda i się rozwodziłam nie było takich mediów a tearz nie maja o czym pisać. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja