cieszą mnie tacy ludzie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

cieszą mnie tacy ludzie

Postprzez towas Pn, 23.04.2007 00:12

Witam ciepło

poprostu tylko podziękuję Najwyższemu, a zaraz potem Pani Droga Pani Krystyno... za to, że swiat nie zwariował do dna i nie skończy się napewno na rubikomanii, frytkach, mroczkach i sofy wojewódzkiego (chociaż to jeszcze jakaś enklawa weryfikacji, tak mi się wydaje)

są sceny i kwestie, które się pamięta,, ja - dziecko telewizora, peceta a ostatnio i'poda bliżej miałem do tv niż teatru; pamiętam Pani zdanie z "Tato" - "ja zastanawiam się nad zmianą zawodu" - słowa pani adwokat po przegranym procesie z nienormalną matką .... niesamowita konsekwencja w Pani głosie, powaga i oddanie sprawie, niezależna, ambitna i co najpiękniejsze - szalona Ciotka; wiosenna pierwsza miłość Pestki do Daniela - miałem tak co roku w podstawówce, dlatego tak bardzo mi to bliskie; a - i jeszcze ogromny żal w sercu i smuciaszki po filmie "kochankowie mojej mamy" (chyba) - byłem podobny z wyglądu do tego chłopaczka :)

więcej grzechów (ról) nie pamiętam, ale za wszystkie serdecznie dziękuję, nie wytrzymam do drugiej w nocy ale poprostu dziękuję za to, co było u Kuby, za honor i postawę polskiego aktora, AKTORA, nie mr(oczka) ani cicho(kro)pka, i oby Teatr był i trwał, tym bardziej że jeżdżą tam tramwaje :)

ciepłych dni przed Boską, przyjdę

ps - Boże, niech mnie, opiszę Panią w mym doktoracie, trzeba poprostu być jeśli się już jest
towas
 

Postprzez Krystyna Janda Pn, 23.04.2007 05:25

Wszystkeigo dobrego z tym doktoratem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja