gps

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

gps

Postprzez remi1978 Cz, 17.05.2007 06:36

Pani Krystyno,
dawno nie pisalem, ale czytam Pania regularnie.
reklama super, Boska super, wszystko super.gratuluje.

przyjechal do mnie znajomy z Paryza. przyjechal odwaznie samochodem. chwali wszystko dookola. nawet nasze drogi chwali! tylko jego gps wariuje, bo zdaza sie, ze na mapie w systemie nie ma jakiejs drogi, a kolega jedzie sobie beztrosko na przelaj pol i lak, a gps wariuje. kolega zmienil jezyk z francuskiego na angielski, bo mu sie wydal tamten niedostosowany do rzeczywistosci i zbyt grzeczny.
wiec kolega pedzi drogami polskimi i slucha pani z gps, ktora sugeruje by nie skrecal na prawo czy lewo, bo tam no way, a on jedzie i sie smieje, bo przygode ma.

opowiedzialem mu o Pani historii z gps, ktora tu przeczytalem jakis czas temu. pamieta Pani?uwielbiam ja.

kolega Pani nie zna, ale juz tyle razy slyszal ode mnie o Pani, wiec orientuje sie. uwielbia Pani zdjecie na stronie - wielka, piekna gwiazda, mowi.

co do lektur, to ostatnio przypomnialem sobie latarnika... ze niby literatura i jej skutki. a teraz czytam najnowsza w Polsce jelinek, pozadanie. ale jakos, mimo, ze bardzo ja lubie, ta ksiazka to jakby za duzo jelinek w jelinek... do tlumaczenia potrzebowalem fragmentu z 7t. prousta, wiec tez wrocilem do polskiego tlumaczenia i lyknalem w dwa wieczorey, bo to jednak mistrzostwo swiata jest. ciekawe czy synom by sie spodobalo?
tam jest ten fragment, kiedy Berma umiera a triumfy swieci Rachela... bardzo [i]touchant[/i]...

tak tylko pare slow chcialem... pozdrawiam serdecznie.
szerokiej drogi i spolegliwego gps ;-)

r
remi1978
 
Posty: 29
Dołączył(a): N, 27.11.2005 00:31
Lokalizacja: Paris

Postprzez Krystyna Janda Pt, 18.05.2007 07:25

Dziękuję za list, pozdrawiam Pana przyjaciela, co do mojego GPS ustawiony jest jak wszystko u mnie , na polecenie - najkrótszą drogą do celu- i koniec, w Polsce najkrótsza droga to droga niebywała!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja