lubię ludzi wstających rano i... przypadki :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

lubię ludzi wstających rano i... przypadki :)

Postprzez etea So, 19.05.2007 07:43

Wyprodukowałam wczoraj wpis - właściwie wylałam go z siebie - na fali wspomnienia i rozgoryczenia. Było i o przypadkach, i o tym, co kto lubi (w tym ja :), i o końcu przyjaźni i znajomości, która miała trwać długo i szczęśliwie. Zalogowałam się, potem - pierwszy raz - wymyśliłam, że lepiej się będzie pisać w Wordzie, a potem się tylko zrobi 3 x ctrl + dowolna kombinacja literek z klawiatury i będzie super. Tak też zrobiłam - tyle że w międzyczasie mnie wylogowało chyba - bo po wpisie nie ma śladu. I dobrze! :) Bo dziś z humorkiem już dużo, dużo lepiej :)
Nie ma to jak dostać o 6.33 rano w sobotę SMS-a od dawno niewidzianej koleżanki, zapraszającego na łono natury. Szczegóły dogadamy później - koleżanka wspomniała, że chce dać mi pospać :)
Dzięki SMS-owi nie zaspałam na jogę - początek zajęć 7.45. Prowadzi je pan, który wstaje o 4.00-5.00, by być u nas na czas :)
Niedawno kolega zachęcał mnie do robienia zdjęć o 3.00-4.00 rano. - Wiesz, jakie są wtedy widoki! - zachwalał. - Chyba u ciebie w okolicy - kpiłam. - Co ty, wszędzie! - ciągnął niezrażony.
Obiecałam sobie, że... sprawdzę. Skoro mam na podorędziu aparat + klisze i baterie całkiem nowe, to wybiorę się na te widoki któregoś dnia.
- Wiesz, jaki długi jest potem dzień i ile można zrobić - namawiał niestrudzenie. No dobra, spróbuję...
etea
 
Posty: 35
Dołączył(a): Wt, 09.01.2007 12:08
Lokalizacja: POLSKA

Postprzez Krystyna Janda So, 19.05.2007 09:28

Pozdrawiam. Tylko potem chce sie spać w godzinie o której zaczyna sie spektakl.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja