Shirley .........

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Shirley .........

Postprzez Pati 84 Cz, 24.05.2007 09:38

Witam Pani Krystyno.Właśnie wróciłam z Warszawy.Wczoraj byłam na Shirley...było cudownie,wyszłam z teatru pełna nadziei,wiary,podziwu...śmiałam się do łez,nawet nigdy bym się nie spodziewała ze teatr może przynieść mi tyle radości,szczęścia i przyjemności :)Ma Pani cudowny teatr,jestem pod wielkim wrażeniem, wszyscy mili uśmiechnięci,czułam się niesamowicie.Powiem szczerze że jest to mój drugi spektakl z Pani udziałem i już nie mogę doczekać sie kolejnych ...zawsze moim życiem była tylko piłka nożna(trenuje w klubie)ciągłe treningi,wyjazdy,na nic czasu nie miała,ale kocham ten sport tak jak Pani aktorstwo czy śpiewanie.Po Boskiej w Gliwicach zrozumiałam ze teatr ma jakąś magie w sobie,wyciszam sie...dojrzewam w nim,zapominam o problemach,wydaje mi sie wszystko takie proste,to jest coś niesamowitego..zrozumiałam ze mogę trenować,wyjeżdżać na obozy,ale i muszę mieć czas dla siebie,na przemyślenia,w teatrze zatrzymuje mi sie czas,uspokajam się. Dziękuje Pani Krysiu za to wszystko.Będę teraz na pewno częściej w Warszawie i już odliczam do następnego spektaklu.Pati z Zabrza :)
Pati 84
 
Posty: 14
Dołączył(a): N, 11.03.2007 19:08
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Krystyna Janda Cz, 24.05.2007 16:19

Jak mi miło! Do zobaczenia w teatrach ...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja