błędy na nowej stronie www

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

błędy na nowej stronie www

Postprzez mgawrys So, 16.06.2007 16:36

Witam!

chciałem przekazać, że nowa Pani strona internetowa jest napisana z błędami technicznymi.. Nowa przeglądarka Safari nie jest na tyle tolerancyjna dla błędów i pokazuje Pani stronę w ... takiej postaci :

Obrazek

na tle czarnobiałego tła jest przez cały czas napis :
"Undefined index: Parent /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/lib/Page.lib.php 399Undefined index: Parent /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/lib/Page.lib.php 399Undefined index: Parent /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/lib/Page.lib.php 399Undefined"
i tak dalej i tak dalej wzdłuż całej, całej strony.

Zastanawiałem się czy to jest problem z przeglądarką czy może ze stroną, wtedy podano mi adres www, który sprawdza zgodność kodu wybranej strony www - wpisałem tam www.krystynajanda.net
i jest niestety sporo błędów:

http://validator.w3.org/check?uri=www.krystynajanda.net

To nie jest takie ważne, z przeglądarki Safari mało kto korzysta, a reszcie udaje się tuszować automatycznie błędy będące na stronie. Nie chciałem też zawracać głowy tutaj, ale nie mogę na stronie znaleźć żadnej wzmianki o twórcach strony, tak więc koniec końców, piszę to tutaj, choćby dla wiadomości :)

Widziałem parę dni temu "Parę osób, mały czas" w kinotece. Bez przekonania poszedłem i cieszę się ogromnie, że film zobaczyłem.

Dziękuję!
Avatar użytkownika
mgawrys
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 06.04.2007 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda N, 17.06.2007 02:39

Dziękuję. List Pan zaraz wyślę do autorów strony. Strona jest wciąż w budowie. Ja sama z niej niewiele rozumiem i mam wieczne kłopoty. Na razie myślę można pisać do autorów strony tu na forum w dziale uwagi do forum a ja poproszę żeby panowie to czytali.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja