"Boska" - spektakle

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Boska" - spektakle

Postprzez kardolinka Wt, 10.07.2007 20:52

Pani Krysiu,
Od pewnego czasu z mamą próbujemy wybrać się na "Boską". Kiedy spektakl pojawił się w teatrze, moja mama nie miała czasu, teraz, kiedy nareszcie ustaliłam z nią sprawy zwiazane z dojazdem do Warszawy i znalazłyśmy czas, okazało się, że "Boska" jest grana, tylko o 20:00. Zamiast przyjazdu w sierpniu, zdecydowałysmy się przyjechać we wrześniu, ale nic w związku z godzinami spektakli się nie zmieniło. Czy nie ma takiej możliwości, żeby "Boska" była grana, co jakiś czas o godzinie 17:00, jak dawniej? Bardzo mi zależy na tym spektaklu. Czy będzie Pani grała o wcześniejszych porach? Bardzo chciałabym Panią zobaczyć, a jest mi w ciągu roku szkolnego ciężko wracać do Łodzi w nocy, pociągiem. To nie jest zbyt bezpieczne. Jeśli spektakl się skończy około 22 :00 to w Łodzi będę o 24:00, lub jeszcze później. Inne osoby z poza Warszawy na pewno też mają problemy związane z porą spektakli. Jeśli "Boska" będzie grana o 20:00 to, albo nie będę miałą szansy Panią zobaczyć, a tego sobie nie wyobrażam, lub będzie trzeba wynająć pokój w jakimś hotelu w Warszwie, a na to mama nie chce się zgodzić. Strasznie mi zależy na przyjeździe do Polonii, na "Boską".
Pozdrawiam serdecznie i liczę, że może kiedyś spektakl będzie grany o dawnych porach dnia.
Karolcia
P.S. I jeszcze okienko... oczywiście dla Pani(znalezione w internecie) Takie jak okienko chatki na wsi, w której mieszka babunia :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.07.2007 03:55

Śliczne okno, dziękuję. " Boska " była grana wcześniej wtedy kiedy graliśmy dwa razy. Okazało sie ze aj fizycznie nie wytrzymuję dwóch spektakli pod rząd. I wszystkie spektakle planowane jako pierwsze w tych dniach kiedy mieliśmy grać podwójnie zostały odwołane. Ale może kiedyś z jakichś powodów będziemy grac wcześniej, chyba planowane są takie spektakle jesienią kiedy inni aktorzy mają wieczorami spektakle w swoich teatrach, popołudniówki mogliby zagrać u nas, ale nie wiem kiedy to ma być. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja