Przyjaźń

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przyjaźń

Postprzez Ania_24 Śr, 11.07.2007 08:40

Dzień Dobry Pani Krysiu!
Nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale szalenie mnie interesuje Pani zdanie, a widzę, że Pani lubi to forum... :)

Myśli Pani, że istnieje coś takiego jak PRZYJAźń MIęDZY KOBIETą I MężCZYZNą? Ale nie taka jak zdarza się między mężem i żoną, ani między ludźmi którzy się kochają, lub kiedyś kochali; tylko taka która nie zakłada seksu ani jakiś dwuznaczności.

A może ktoś inny na forum ma doświadczenia które potwierdzają lub zaprzeczają takiej przyjaźni?
Pytam bo jestem zaplątana w dwie relacje, z których jedna chciałabym aby była przyjaźnią, a druga nią jest, a ja bym chciała aby to nie o przyjaźń chodziło, lecz o coś więcej. A ludzie wrażliwi, więc balansuje ciągle na jakiejś cienkiej nitce pomiędzy zranieniem kogoś, a popadnięciem w naiwność...

Ania
Avatar użytkownika
Ania_24
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 04.07.2007 15:37
Lokalizacja: kraków

Postprzez Krystyna Janda Cz, 12.07.2007 14:50

Powiem krótko zdarza się przyjaźń między kobietami i mężczyzanmi, smaa sie z wieloma przyjaźnię, i przyjaźniłam, także eiedy byłam młodsza. i młoda całkiem także, chociaż wtedy zawsze bylo to z domieszką czegos innego, niewinną ale jednak.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja