książka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

książka

Postprzez Magdalena83 Cz, 26.07.2007 15:49

Już jakiś czas temu pomyślałam, że warto by było spisać historię budowy Polonii. Może np. ktoś zrobiłby z Panią taki wywiad-rzekę "Jak budowałam Teatr Polonia", a materiał posłużyłby potem do wersji książkowej.
Możnaby podzielić to na etapy od pomysłu, przez początki budowy, potem pierwsze dwa sezony artystyczne, punkty zwrotne, ludzie którzy w tym brali udział itd.
W takiej książce oprócz wywiadu mogłyby znaleźć się co ciekawsze wpisy z dziennika z tego okresu, zdjęcia z budowy, potem z premier, wydarzeń w teatrze itd.
To naprawdę jest dobry pomysł, bo przecież Pani pierwsza zbudowała sobie teatr, w dodatku teatr, który dobrze prosperuje, rozwija się. Nie dość, że to przedsięwzięcie pionierskie to i historyczne w dziejach Warszawy.
Pewnie nie ma Pani teraz do tego głowy, ale myślę, że powinna się Pani nad tym zastanowić.
Pozdrawiam jak zwykle baaaaardzo.
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez Krystyna Janda So, 28.07.2007 12:10

Na samą myśl że miałabym to sobie przypominać i opowiadać mam gęsią skórę an karku. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja