Wisielczy humor i przemijanie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wisielczy humor i przemijanie...

Postprzez Madulka Pn, 30.07.2007 17:40

To deszcz pada to słońce świeci, zwariować można, chyba zmęczenie wychodzi razem ze stresem ostatnich dni, ale nie przeszkadza to w tym by, mimo wszystko, mieć dobry humor.
Dziękuję za życzenia, zostały mi dwa tygodnie bycia dwudziestolatką i mam zamiar spędzić je jak najmilej. Bardzo się cieszę, na ten wyjazd do Warszawy połączony z polonijnym spektaklem. W „Boskiej” jest sześcioosobowa obsada, więc nic dziwnego, że ciasno. Proszę się nie obawiać obiecuję nie pchać się za kulisy.

W czasie Festiwalu Gwiazd odbył się koncert „Kraków w Gdańsku”, udział w nim wzięli m.in. Magda Umer, Grzegorz Turnau, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Hanna Banszak, Anna Szałapak i inni. Piszę o tym bo napisała Pani na forum, że coraz częściej myśli o tym, że wszyscy odejdziemy (Ingmar Bergman i znów można się zastanawiać nad przemijaniem...) i przypomniały mi się słowa piosenki, którą śpiewała podczas tego koncertu Anna Szałapak

Ale my żyjemy jeszcze,
któreś z nas zostanie wieszczem,
a nadzieje rozwiesimy
ponad padającym deszczem.

Jeszcze nowe dni tygodnia,
gdy zbliżamy się do ognia,
gdy unosi nas w powietrze
górnolotna nasza lotnia.

Ale my żyjemy jeszcze,
patrzysz na mnie znowu grzesznie
i czereśnie się kołyszą,
słyszą, że żyjemy jeszcze...



miłego wszystkiego

Magda

p.s.
napisała Pani, że nabiera wisielczego poczucia humoru
a propos, po śmierci to ja się do nieba nie wybieram, bo tam nie będzie, żadnych znajomych :wink:
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda Pn, 30.07.2007 20:13

Takiego towarzystwa jakiego sobie Pani życzy i teraz i zawsze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja