Pytanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pytanie

Postprzez Dori Wt, 07.08.2007 16:25

Niedawno pożyczyłam od koleżanki książkę z Pani felietonami "Różowe tabletki na uspokojenie", gdyż była Pani przemyśleniami zachwycona. Mnie także udzieliła się ta fascynacja. Pisanie felietonów to duża sztuka, zawsze chciałam ją posiąść. Świetna książka i zamierzam zapoznać się z pozostałymi. Ale moje pytanie dotyczy innej kwestii. W/w wymieniona koleżanka jest pod ogromnym wrażeniem Pani kunsztu artystycznego. Posiada po kilka edycji wszystkich książek brakuje jej tylko "www.malpa2.pl a nigdzie nie można jej u nas dostać. Może byłaby szansa zdobycia chociaż jednego wydania? Poza tym bardzo podoba jej się "Męskie-żeńskie" a nie udało nam się nagrać jak ostatnio była powtórka? Nie orientuje się Pani gdzie można nabyć tą serię? Chciałabym koleżance sprawić przyjemność bo nie ma łatwego życia... Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia, Dorota.
Dori
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 07.08.2007 16:01

Postprzez Krystyna Janda Śr, 08.08.2007 03:00

"Małpę " można kopić w internecie w dużych ilościach , na Allegro także, co do "Męskie - Żeńskie" Proszę napisać do m.bartkowska@teatrpolonia.pl
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja