ścieżka dźwiekowa do "Pestki"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ścieżka dźwiekowa do "Pestki"

Postprzez laguna Pn, 27.08.2007 10:21

Szanowna Pani Krystyno,

Kilka lat temu wpadła w moje ręce płyta ze ściężką dźwiekową do Pani filmu "Pestka". Płyta jak się później okazało wyjątkowa pod każdym względem. Muzyka tak obrazowa, że słuchając jej, przed zamkniętymi oczyma widziałem każdą scenę z filmu. Utwory pełne wzruszenia, smutku ale też radości towarzyszyły mi w ważnych z emocjonalnego punktu widzenia momentach. Płyta ta skłoniła mnie do obejżenia filmu. A film podobnie jak płyta dla mnie wyjątkowy. Może dlatego, że odnalazłem w losach bohaterów cząstkę siebie. Film posiadam nadal jednak płyta popłynęla za ocean z moją znajomą i ślad po niej zaginął - po znajomej i po płycie. Szukałem we wszystkich sklepach internetowych i tych jak najbardziej realnych. Niestety nie ma już tej płyty na rynku. U Pani na stronie informacja, że nakład wyczerpany. Pani Krystyno - wierzę, że gdzieś u Pani w szufladzie jest jeszcze jeden egzemplarz, który mógłbym od Pani zakupić. Z góry dziękuję za pozytywną informację. Tomasz
laguna
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 27.08.2007 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Wt, 28.08.2007 06:55

Tak, oczywiście że mam taki egzemplarz ale zachowam go w moim archiwum. Postaram sie aby płyta była dostępna na mojej stronie w formei plików MP3. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja