zdjęcie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zdjęcie

Postprzez Ania_24 Pt, 31.08.2007 18:01

Dzień Dobry Serdecznie!
Mam taką dziwną prośbę, choć nie wiem, czy powinnam tu... Bardzi bym chciała sobie powiesić w ramce Pani Zdjęcie, ale nie mam żadnego. Nie wiem, próbowałąm kupić, nie znalazłam. A w internecie są tylko takie malutkie. Znalazłam oczywiście kilka, które można wydrukować, tylko, że mi się marzy takie zdjęcia na któym się Pani uśmiecha, tak radośnie. Czy ma Pani, albo może ktoś, z regularnych przeglądaczy tego forum by miał i umiał tu zamieścić (jeśli oczywiście da się stąd ściągnąć). Może jestem niezaradna, jeśli tak to przepraszam za zawracanie głowy...
:(
W zeszłym tygodniu byłam na Boskiej i aż brak mi słów. Podpisuję się pod wszystkimi wspaniałymi opiniami, i sama nie wiem cóż dodać. To bardzo mądry spektakl i wbrew pozorom, bardzo życiowy. Bardzo. Dziękuję za najmilsze chwile od nie wiem już kiedy! Tak bardzo żałuję, że nie mieszkam w Warszawie. I Teatr Polonia... tam jest dusza, nie przesadzam. Byłam w wielu teatrach, może nie jestem obiektywana, ale tam jest wspaniale. I pierwszy raz widziałąm Panią :) Jest Pani przepiękną kobietą. Przepiękną! Tak chciałam podejść, a przechodziłą Pani koło mnie i mojej siostry 3 razy... ale się bałam, nie chciałam być nachalna, może nawet przeszkadzać. Na prawdę miałam Pani powiedzieć, że Panią kocham, uwielbiam, szanuję... ale póżniej pomyślałam, że zakłopoczę Panią, bo coż moża powiedzieć po takim wyznaniu :)
Dziękuję Pani Krysiu, że tak pięknie Pani się wyróżnia na tle dzisiejszych czasów. Dziękuję!
Pozdrowienia i serdeczności dla Pani i całej Pani Rodziny
Ania
Avatar użytkownika
Ania_24
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 04.07.2007 15:37
Lokalizacja: kraków

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.09.2007 07:53

Bardzo dziękuję. Ukłony. W sprawie zdjęcia trzeba napisać do teatru. info@teatrpolonia.pl Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja