radością przychodzę się podzielić :))))))))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

radością przychodzę się podzielić :))))))))

Postprzez Magdalena83 Cz, 27.09.2007 22:12

Pani Krystyno kochana!

Taki dziś wstęp radosny, bo chciałabym się z Panią podzielić radością z tego, że dostałam się do Akademii Teatralnej na WoT. Wiem, że Pani nie przepada za tym kierunkiem i (przyszłymi) krytykami, ale cała pasja związana z teatrem zaczęła się tak naprawdę od Polonii.

Taki miałam występ, że szkoda gadać. Na dzień dobry szanowny dziekan zapytał mnie, co jest takiego w tej Polonii, że zmienia ona ludziom życie (bo napisałam w życiorysie, że Polonia, że Pani itd.). No a ja na to, zamiast mówić o spektaklach, o wysokim poziomie itd. zaczęlam od miłej atmosfery no a w końcu mówię: no fajnie tam jest bo można Krystynę Jandę czasem spotkać w kasie.
Taka cisza jak tam zaległa... Oni po prostu nie wiedzieli co na to powiedzieć, nawet p.Majcherek zdębiał... przeszli do następnego pytania. Zabłysnęłam niebywale wprost...

No a teraz już czekam niecierpliwie na sobotnie Ucho po raz piąty. UWIELBIAM ten spektakl, uwielbiam to jak go Pani prowadzi za każdym razem inaczej, jaka tam jest chemia między Panią, a publicznością.
Do zobaczeniaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.09.2007 14:14

O Matko gratulacje, co oni sobie tam pomyśleli! Gratulacje. A na Ucho i ja czekam niecierpliwie , dawno tego nie grałam...choć grałam w tym wypadku nie wiem czy jest dobrym określeniem, to coś innego jakby....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja