trudny wybór..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

trudny wybór..

Postprzez aga Z N, 30.09.2007 10:13

Dzien dobry, Pani Krystyno...

Witam w ostatnią wrzesniową niedzielę... Wielu jest na rozdrożu, znów będziemy wybierac lepsze zło... Ja podpisuje się obiema rekami pod tym, co wczoraj powiedział prof. Bartoszewski...
A wczoraj przeczytalam myslę dośc trafny tekst, obserwację... (pochodzi z bloga p. M. Horbulewicza0

Brzydzisz się? Głosuj w rękawiczkach!” Raz jeszcze, w skrócie: W 2002 roku Francuzi obronili się mądrze przed dotkliwą wygraną nacjonalistycznej frustracji z Le Penem na czele – zaciskając zęby i z obrzydzeniem głosując na Chiraca… w rękawiczkach. I my nie zmarnujmy teraz okazji do tego, by nie siedzieć cicho… Zwracam się do wszystkich, którzy znają słabości tych z lewa i tych z prawa, odczuli błędy III RP, ale są też na tyle świadomi, by złorzeczyć na rzeczywistość IV RP. Weźmy grube rękawiczki, ekolodzy wybaczą nam pewnie nawet gumowe jednorazówki. Weźmy te rękawiczki i idźmy do urn! To będą paskudne wybory. Nie ma w nich moich bohaterów mojej bajki. Nie będę głosował za kimś, nie będę głosował za czymś - poza swoją przyszłością. A chcę Polski bez arogancji zaściankowych polityków. Chcę Polski, w której do resztek nie stracę nadziei, że jestem wciąż Jej, że ona mnie docenia i uważa mnie za swoje dobro. I choć troszkę oskubana, wciąż jest orłem, a nie kaczką.

Pozdrawiam jak zwykle z usmiechem, dobrego "Ucha..." (którego jeszcze nie widzialam) i znów trochę jesieni posyłam...
Agnieszka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.10.2007 06:12

Bardzo dziękuję. Wzajemnie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja