trener i ćwiczenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

trener i ćwiczenia

Postprzez coffee So, 20.10.2007 14:13

Pani Krysiu,

gratuluję pomysłu z trenerem. Niech Pani wytrwa, bo kryzys na pewno przyjdzie. Wiem, co mowie :) Wtedy niech Pani cwiczy "na siłę", może mniej, ale niech Pani nie przerywa. Kryzys minie i wszystko stanie się przyjemnością. Nie wiem co Pani trener zaproponował, jakie ćwiczenia, ale polecam - niech Pani spróbuje jogi. Wiem, wiem... od lat czytam Pani dziennik i pamiętam jak pisała Pani, że joga wychwalana prze panią Umer w ogóle Pani nie odpowiada, że nie pasuje do Pani charakteru i osobowości. Też tak myślałam o sobie a Pani opinia tylko mnie w tym utwierdzała. Odmawiałam i nie dawałam się skusić, aż pewnego razu, z przyczyn czysto towarzyskich uległam. I polecam, polecam z ręką na sercu! To samopoczucie na drugi dzień! Ten rozciągniety kręgosłup! To inne czucie całego ciała... Nie do opisania. I na głowie można sobie postać. Niech się Pani skusi i najlepszego! Najbliższe bilety na Boską na 7 stycznia. Zamówiłam. Proszę dbać o głos :)
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 20.10.2007 16:28

Może YOGA na głos by pomogła , bo nic nie pomaga. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja