urodzinowo-zdjęciowo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

urodzinowo-zdjęciowo

Postprzez Magdalena83 Pn, 29.10.2007 12:25

Witam i gratuluję powdzenia urodzinowego przedsięwzięcia. Badzo się cieszę, że trafiłam na 50te Trzy siostry i 100tne Ucho, naprawdę jubileuszowo :D
[Ucho jak zwykle inne, ale chyba pierwszy raz widziałam ten spektakl tak perfekcyjnie "utrzymany w ryzach" jeśli chodzi o tekst, Pani grę i kontrolowanie publiczności. Był taki moment w drugim akcie, kiedy tak bardzo podkręciła Pani tempo, że publiczność zaczęła się wręcz zaśmiewać, a potem w jednej chwili, gdy użyła Pani takiego a nie innego środka wyrazu nagle, w sekundzie zamilki... Bardzo lubię tak sobie obserwować jak Pani cieniuje, jak używa zagrań z palety swoich umiejętności. I zawsze zastanawiam się ile ich Pani ma, bo wydają się niezliczone. Fascynująca sprawa.]

Tymczasem chciałam Pani pokazać jakie zabawne zdjęcia mamy ze spotkania w GW. Nieostre, ale mi się podobają, takie pełne życia :D


i drugie :
Ostatnio edytowano Cz, 01.11.2007 09:00 przez Magdalena83, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.11.2007 07:18

bardzo ładne. Lubie zwłaszcza te nieostre.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja