Jeszcze nie spóżnione

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze nie spóżnione

Postprzez Baska Pt, 02.11.2007 00:15

Dołączam sie do wszystkich wczesniejszych gratulacji, życzeń, zachwytów. Też uważam, że nie mogło byc inaczej. Jest Pani Wielką Artystką i Niesamowicie dobrym, Zyczliwym Człowiekiem.
Wszystkie nagrody Złotej Kaczki to strzał w dziesiątkę. Najserdeczniejsze gratulacje dla p.Jerzego Sthura. Polonez z Pana Tadeusza - wspaniała i ogromnie wzruszjąca scena, mam ciarki gdy to ogladam. "Ziemia obiecana" - dzieło absolutne, aktorzy wielcy, udało sie wówczas pokazać młodych, a juz genialnych aktorów i starszych, wówczas u szczytu swoich możliwości aktorskich. "sąd sądem..." jakże często uzywanych zwrot dla przedstawienia swoich racji, a poa tym arcyzabawna scena jak i cały film "Sami swoi". Tak jak czesto mówi sie "Rejsem" czy Maklakiewiczem, tak czesto mówi sie Samymi swoimi...
I jeszcze Pani Krystyno gratulacje z okazji Drugich Urodzin Teatru, z powodów rodzinnych nie mogłam w nich uczestniczyc osobiście,ale duchem jestem tam cały czas. (Jak ten czas leci... marzenia...plany... projekty... troski... kłopoty... ogrom zyczliwości... miód ... ale i też łyzka dziegciu niekiedy... ale jest Wielki Przybytek Kultury, który stworzyliście Państwo samibez udziału Sejmu, bez prztergów, bez ministrówa. Codzienne tłumy w Teatrze to hołd jaki składamy Pani i Panu Edwardowi za stworzenie magicznego miejsca, jakim jest Nasz Teatr Polonia.
Pani Krystyno ukłony i gratulacje od całej mojej Rodziny i Przyjaciół.
Serdeczności i jeszcze raz samego dobrego, najlepszego.

P.s Będę w Teatrze, w połowie grudnia, na Boskiej, w pierwszym rzędzie.Juz sie ciesze.
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 02.11.2007 00:16

I ja się cieszę, do zobaczenia i dziękuję za ten list.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja