Chciałem o Urodzinach i Kaczkach,ale Małpa mnie uprzedziła:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Chciałem o Urodzinach i Kaczkach,ale Małpa mnie uprzedziła:)

Postprzez Tomek Pt, 02.11.2007 20:16

Pani Jando!

Zbieram się z tym pisaniem do Pani od kilku dni...
Zacznę od tego, że właśnie teraz czytam Pani „małpę” – czytam tygodniami, powoli, smakuję każde zdanie, każde słowo i słyszę Pani głos, jakby to Pani czytała w mojej głowie. I dotarłem do fragmentu, w którym opisuje Pani „La route des vins d’Alsace”.

Obrazek

Nawet Pani nie wie, jakie miłe wspomnienia przywołała. Bardzo lubię Alzację (choć taka trochę niemiecka jest) i Strasbourg, tę Katedrę, taka nietypowa z jedną iglicą.
A jadła może Pani to alzackie - „la tarte flambée"?

Chciałem napisać przede wszystkim o ostatnich wydarzeniach.
Bardzo Pani gratuluję Złotej Kaczki! - wcale mnie nie zdziwiło, wręcz, byłoby to coś nienormalnego, gdyby było inaczej! Na Urodzinach byłem – niestety na Shirley nie mogłem, zdążyłem na Patty i potem zostałem na Trzech Siostrach (choć nie planowałem, ale ta Urodzinowa atmosfera tak mnie nastroiła) :).
Urzekł mnie ten spektakl. I gra Pani Marysi – pierwszy raz widziałem jakieś 2 lata temu ją w Mis HIV i zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. (o Lamencie nie wspominając – to majstersztyk!!). A następnego dnia zaprosiłem Mamę i siostrę na Ucho. Mama jest dość liberalna i tolerancyjna, jednak uprzedziłem ją wcześniej, żeby nie było żadnych niespodzianek o „wtrętach”, które w Pani ustach brzmią uroczo, na co Mama (66 lat) stwierdziła bezceremonialnie – cytuję dosłownie :”A niech sobie Kryśka robi co chce. Jej wszystko wolno” – wszystkim to opowiadam i wszyscy się śmieją. :lol:

Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo, bo już sobie zaklepałem „Małą Steinberg” w Studio 18 listopada o 19h! :)

Ukłony do samych kostek!
(mimo mojego chorego kolana ;) )
Tomek
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Postprzez Krystyna Janda N, 04.11.2007 17:38

Jadłam to ciastko, jadłam. Pozdrawiam pana z bolącym kolanem i mamę i siostrę i w ogóle....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron