Pokazy teatru TV w POLONII?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pokazy teatru TV w POLONII?

Postprzez kinsza Pt, 16.11.2007 00:18

Szanowna Pani,
obejrzałam wczoraj w TV Polonia spektakl „Pożądanie w cieniu wiązów”,
w którym stworzyła Pani przejmująco prawdziwą kreację – mimiką, wyrazem oczu, gestem przy powściągliwym korzystaniu z palety aktorskich środków, przynajmniej tych efektownych... (choć postać pewnie stwarzała pokusę /nad/użycia ekspresji).
Ten spektakl powinien być obowiązkową pozycją dla tych, którzy – zapewne po obejrzeniu jednego czy dwóch filmów z Pani udziałem – chętnie powielają stereotyp, że gra Pani tylko „na nerwie” i wszędzie tak samo.
Rola w „Pożądaniu w cieniu wiązów” to było prawdziwe mistrzostwo!
Chciałoby się częściej mieć okazję do takiej duchowej uczty... Czy nie myślała Pani, żeby organizować od czasu do czasu w Teatrze Polonia pokazy spektakli teatru TV z Pani udziałem? Myślę, że taka inicjatywa cieszyłaby się sporym zainteresowaniem – mogłaby dać teatrowi dodatkowy dochód, a widzom stworzyć niepowtarzalną okazję do obejrzenia prawdziwych perełek, które telewizja dawkuje z niezrozumiałą powściągliwością...
Co prawda teatr Polonia działa tak prężnie, że obie sceny są zwykle zajęte, ale chyba niezagospodarowane są jeszcze weekendowe poranki...

Z życzeniami wszystkiego najlepszego
Wierny Widz
kinsza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz, 15.11.2007 23:40

Postprzez Krystyna Janda So, 17.11.2007 07:49

Bardzo dziękuję. Ale nie wydaje sie Panu że byłaby to megalomania? Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja