,,Przesłuchanie", aktorstwo, filmy polityczne ,historia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

,,Przesłuchanie", aktorstwo, filmy polityczne ,historia

Postprzez matthew_lambert So, 08.12.2007 11:38

Dzień Dobry P. Krystyno !:>

Nazywam się Mateusz Mazur, uczęszczam do drugiej klasy liceum o profilu aktorskim w Krakowie. Od kilku dobrych lat interesuje się filmem, historią kina,kolekcjonuje filmy, ostatnio obejrzałem ,,Przesłuchanie". Naprawdę nie potrafię wyrazić tego co czuję, nie mogę przestać myśleć o tak pięknym, wstrząsającym filmie z tak niesamowitą kreacją aktorską, pełną życia, wolności, która zostaje ,,zdeptana" przez realia tamtych czasów. Film ten zaliczam do moich ulubionych, ja osobiście zrozumiałem go tak,że czasami mamy zbyt mało odwagi by się czemuś/komuś sprzeciwić , czasami warto zaryzykować aby dać komuś przykład i tak naprawdę to od nas zależy jakie będą dalsze losy kraju, na pewno trzeba próbować zmieniać je na lepsze. Chcę studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim filmoznawstwo oraz chciałbym studiować aktorstwo. Dziękuję ,że gra pani w takich wartościowych filmach, jest to budujące. Uwierzyłem, że Polacy mogą pokazać co ich boli, co jest ich piętnem .Kolejne polskie filmy jakie obejrzę to: Nadzór z p. Ewą Błaszczyk, Niedzielne Igraszki, Matka Królów .
Mam nadzieję, że pobyt w Krakowie jest udany. To miasto jest piękne, niestety niektórzy zachowują się nieodpowiednio(Anglicy). Nie mam żadnych uprzedzeń, ale moja szkoła znajduje się 10 min. na piechotę od rynku i często widzę Anglików, którzy nie szanują polskiej kultury, dziedzictwa narodowego , skandal!Bardzo dziękuję za to, że nie bała się Pani brać udział w filmach politycznych za co groziły konsekwencje.

Z wyrazami szacunku i podziwu

Mateusz Mazur

P.S. Obiecuję niedługo odwiedzić Pani teatr mam nadzieję wręczyć Pani kwiaty i podziękować osobiście .
matthew_lambert
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 08.12.2007 11:00
Lokalizacja: Krak

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2007 04:04

Chyba dużo osób obejrzało " Przesłuchanie" wczoraj w telewizji bo w szpitalu w którym tearz spędzam całe dni i noce zaczepiali mnie wszyscy. Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja