<3 <3 W dniu urodzin <3 <3

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

<3 <3 W dniu urodzin <3 <3

Postprzez kardolinka Pn, 17.12.2007 13:45

Pani Krystyno!
Dziś są Pani urodziny, z tej okazji chciałam życzyć wszystkiego co najlepsze dla Pani i Pani rodziny. To prawdziwe, ale brzmi dla mnie tak banalnie. Tego co chciałabym Pani życzyć z całego serca nie można powiedzieć słowami. Chciałbym, aby każdy Pani dzień był szczęśliwy, aby nie miała Pani zmartwień i smutków, choć bez nich było by w życiu nudno. Skoro brak powodów do zmartwień to wszystkiego dobrego też dla Pani rodziny. Według mnie najwazniejsze w tym pudle życzeń jest zdrowie i kiedy się je ma to ze wszystkim człowiek może sobie dać radę. Chciałabym Pani również życzyć jeszcze wielu lat na scenie, bo tu nie chodzi, tylko o Panią, ale i o nas. I aby wszystko skończyło się tak : "I żyli długo i szczęśliwie..." I tak będzie najlepiej. A więc, życzę Pani i Pani bliskim abyście żyli długo i szczęśliwie. A tak na dziś to ode mnie jak od złotej rybki ma Pani w prezencie szansę na trzy życzenia. To o czym Pani dziś pomyśli, spełni się, bo ja w to wierzę. Proszę pomyśleć co tak naprawdę jest dla Pani najwazniejsze, a ufam, że to sie spełni.

Z serdecznymi uściskami
Karolcia

Obrazek
A ja dziś tak wyglądam :)
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2007 04:28

Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja