urodzeni 18 grudnia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

urodzeni 18 grudnia

Postprzez IZA :) Pn, 17.12.2007 23:43

Z bukietem róż nie mogę przyjść,
By złożyć Pani życzenia.
Więc wyzywam los i proszę go,
By spełnił Pani życzenia



wyczytałam gdzies w internecie, że osoby urodzone 18 grudnia


Zręczny, stały, wrażliwy - nie lubi fałszywych sytuacji. Zawsze jest lubianym w kołach w jakich się obraca - ma bowiem charakter towarzyski i serdeczny. Jest to towarzysz jakiego każdy chętnie widzi i niełatwo go upuszcza. Jego natura uprzejma i sympatyczna - przyciąga do siebie przyjaciół, ale mimo to - tylko bardzo mało ludzi zna prawdziwą duszę tego człowieka. Wierność i stałość w przyjaźni są jego charakterystycznymi cechami. Z osobami płci odmiennej łatwo się zaprzyjaźnia a później z właściwym sobie pośpiechem - zaręcza. Przekonawszy się jednakże o zbyt wielkich różnicach charakteru - równie szybko zrywa swe zaręczyny jak zawarł. Dzięki bowiem swej prostolinijności i prawości - nie znosi kłamstwa i sytuacji fałszywych. Zarówno kobieta jak i mężczyzna urodzeni dnia tego dążą zawsze do wolności i to na wszelkich polach i niełatwo pozwalają się ograniczać. Jakie wykazuje wady?Nie troszczy się dostatecznie o swój rozwój duchowy i nie rozwija się w życiu, zaniedbując uświadomienie moralne. Niczym się nie przejmuje, nie robi sobie wiele z zarzutów innych lub wyrzutów sumienia i chętnie zgadza się na wszystko. Tam gdzie jego osoba wchodzi w grę - pragnie aby wszelkie inne względy zostały usunięte na plan dalszy. A gdy taki człowiek rozwinie się duchowo - wówczas staje się prawdziwym idealistą o szlachetnym charakterze. Towarzyski, dobroczynny, wrażliwy, sympatyczny - wykazuje wielką dobrotliwość. Chociaż unika sporów we własnych sprawach - z wielką odwagą i niezwykle gorliwie, walczy o sprawy pokrzywdzonych.


Wszystkiego Pani Krysiu :)
Avatar użytkownika
IZA :)
 
Posty: 632
Dołączył(a): N, 12.11.2006 01:56
Lokalizacja: z ul. Marsza

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2007 04:38

Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja