Milanówek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Milanówek

Postprzez sylwias0 Pt, 28.03.2008 14:11

Ktos tutaj na forum wspominał o Milanówku. Hmm...Milanówek, ja tam spędziłam swoje szkolne lata. Najlepsze szkolne lata, niesamowity czas, magiczny.Wtedy wszystko się udawało, nie było rzeczy niemożliwej. Pamiętam jak z przyjaciołką urywałyśmy się z lekcji na herbatkę i ploty do najbliższej herbaciarni i marzyłysmy patrząc na dwue staruszki obok nas siedzące, ze my też tak na starośc bedziemy robiły. Tam jest rzeczywiscie niesamowita energia. Albo jak na pieszo chodziłyśmy do Podkowy Lesnej-zachodniej/ wzdłuż torów/ do naszej psor od rosyjskiego, która oprócz tego że uczyła rosyjskiego w naszej szkole, to jeszcze wróżyła, malowała i miałą mnóstwo kotów, aha i jeszcze sąsiad ja podglądał/ tedy juz miała chyba z 60 lat/a my jej pilnowałysmy domu gdy ona jeździła w odwiedziny do Londynu, do swojej córki. Wtedy oczywiście musiała być impreza klasowa- o czym ona podejrzewam doskonale wiedziała. niesamowity czas, niesamowici ludzie. Chciałbym tak przez całe zycie.
sylwias0
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 17.03.2008 15:48
Lokalizacja: RUSIEC

Postprzez Krystyna Janda So, 29.03.2008 00:56

Uwielbiam Milanówek
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja