Majchrzak

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Majchrzak

Postprzez sylwias0 Pn, 31.03.2008 10:42

Wie Pani co, właśnie przeczytałam w wp wywiad z Krzysztofem Majchrzakiem.Strasznie mi się podobał, bo mówił o dzisiejszej kulturze, o tym że teraz to każdy może zostać gwiazdą. I ja się z tym zgadzam , teraz co 5 minut rodzi sie jakś nowa gwiazda, która została wylansowana na jakiejś aferze. straszne, a wogóle w tej telewizji to nie ma co obejrzeć. serial za serialem, jakieś tańce na lodzie i inne. Nie powiem że nie oglądałam seriali bo miałam kilka swoich ulubionych. Ale te teraz, to nie nadają się do oglądania. i te amerykańskie filmy, nie powiem ze wszystkie. Ale obejrzy się początek i wie się jak bedzie wyglądać zakończenie, taki amerykański schemat myślowy. Oni to już mają przeżarte mózgi przez te reklamy, anawet nie reklamy tylko marketing. U nas robi sie to samo. nie mówię że jestem nie wiadomo jak kulturalna, ale przynajmniej sobie staram sie nie mieszać w głowie, chociaż nie powiem, czasami to i ja łapię się na tym, że gadam bzdury rodem z wp, czy reklam czy tym podobnych. Najgorsze to to, że jak słucham ludzi dookoła, to każdy powtarza to co nam wkładają do główki panowie ze szklanego ekranu i nie tylko, bezkrytycznie- ja zresztą też sie na tym. łapie. A jak mam inne zdanie to się zastanawiam, czy wogóle je wygłosic, bo wychodzę na dziwaczkę. Piszę to do Pani, bo Panią też uważam za dziwaczkę, a ja ze wszelkimi dziwakami, którzy sie z tym nie obnoszą, solidaryzuję się.Nie wiem czy to brzmi w miare po Polsku, ale już nie będę poprawiała, mam nadzieję że Pani zrozumie. Pozdrawiam, Sylwia


P.S Taa....czytając wszystkie moje posty, to nie jestem zbyt zrównoważoną osobą, ale to tylko oznacza, że życie to ciągły ruch
sylwias0
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 17.03.2008 15:48
Lokalizacja: RUSIEC

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.04.2008 07:09

Ale życie to też ciągła zmaina wiec moze będzie lepiej. Z nami , anmi bo z telewizją wątpię.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja